Ing. Eduard Sýkora - ESAKO
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi Outlander

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 Super All Wheel Control využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Ing. Jan Zábrž, Česká obchodní inspekce, Brno

Ing. Jan ZábržJak dlouho vlastním Outlander?
Auto vlastním od roku 2014, kdy jsem se vrátil z USA a hledal jsem spolehlivé a velké auto.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Ke koupi vozu mě vedla hlavně možnost připojení tažného přívěsu, velikost vozu s možností 7 míst pro posádku

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Velikost a přeprava nákladu, obzvlášť při rekonstrukci bytu, kdy ložná plocha zavazadlového prostoru převezla každý náklad. Další výhoda je režim 4x4 v zimním období.

Jak vůz využívám?
Zejména ke sportu a rekreaci, kde je potřeba prostor pro posádku, vybavení a ke každodenní dopravě do práce.